ما که هستیم

نشانی وب‌سایت ما: https://www.orbelcoffee.ir.

کدامیک از اطلاعات شخصی را جمع آوری میکنیم و چرا

سایت اربل کافی برای فرایند دریافت سفارش و ارسال نیاز به اطلاعاتی از کاربر دارد مثل: نام , نام خانوادگی , ایمیل(اختیاری) , شماره تماس , آدرس , کد پستی , ایپی کاربر .

ما فقط برای ارسال سفارش از این موارد استفاده خواهیم کرد و اطلاعات فوق را در اختیار کسی قرار نخواهیم داد مگر اینکه با حکم قضایی و به دستور مراجع قانونی باشد.

شماره تماس مشتری فقط جهت فرایند ارسال سفارش و پیامک از طرف سایت ما جهت اطلاع رسانی مراحل ارسال سفارش استفاده خواهد شد.

باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند.

در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.

مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه اربل کافی را از خود سلب می‌کند.

اربل کافی هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای اربل کافی وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.

همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده می‌شود که اربل کافی همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی اربل کافی و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می‌آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند.

طبیعتا مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و اربل کافی حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.

در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه‌های اربل کافی ندارید، می‌توانید به پشتیبانی سایت اطلاع دهید.

اربل کافی برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با ما تماس بگیرید.

 

فشردن دکمه ثبت نام به معنی پذیرفتن کلیه قوانین و مقررات و توضیحات درج شده در این صفحه می باشد.